Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » Привітання з Днем міста голови районної ради В. ХодакаПривітання з Днем міста голови районної ради В. Ходака

Наша справжня адреса -

Привітання з Днем міста голови районної ради В. ХодакаШановні красилівчани!

День міста – завжди хвилююча подія для його мешканців. Це свято улюблене всіма городянами, гарна нагода віддати шану тим, хто творив історію міста, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу та натхнення для нових добрих справ.

Обличчя будь-якого міста – це, передусім, його жителі! Саме завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці воно живе.

Від імені депутатського корпусу районної ради, від себе особисто дякую всім мешканцям Красилова, які небайдужі до долі рідного міста, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто повсякчас є прикладом безкорисного служіння малій батьківщині.

Вітаю, також, нашу перспективну, освічену молодь, якій судилося визначати долю рідного міста в майбутньому.

Нині Красилів розвивається, змінюється його обличчя, стає комфортнішим проживання, зростає економічний та культурний потенціал. І все це завдяки вам, дорогі красилівчани, вашій щирості, працездатності, оптимізму та наполегливості.

Разом з вами радію і я успіхам нашого міста, переймаюся його проблемами і щиро вірю, що попри усі негаразди ми зможемо зробити Красилів кращим, заможнішим, привабливішим. Лише співпраця допоможе нам досягти успіху у здійсненні цих планів.        

То ж, нехай  наше славне місто росте і процвітає, щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та небайдужу громаду!

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоровя, добра, достатку, щедрої долі, злагоди і миру, подальших успіхів в усіх справах і починаннях.

З Днем міста, красилівчани!

З повагою

голова районної ради                                                              В. Ходак


АвторFedКоментарів0Переглядів7918