Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » Спалювання сміття та сухої рослинності категорично забороняється!Спалювання сміття та сухої рослинності категорично забороняється!

Наша справжня адреса -

     Шкідливі речовини, які виділяються при спалюванні, небезпечні для здоров’я людей та навколишнього природного середовища.
      Двоокис азоту та двоокис вуглецю, сполуки свинцю та бензопірен – продукти згорання опалого листя – викликають подразнення та опіки дихальних шляхів, підвищення рівня цукру в крові, діють на вуглеводний обмін, збуджують та пригнічують дихальний центр, можуть бути причиною виникнення онкологічних захворювань.
     Порушення в сфері благоустрою та порушення вимог щодо поводження з відходами під час їх збирання, видалення, утилізації тощо відповідно до ст.ст. 152, 82 Кодексу України про адміністративні правопорушення тягнуть за собою накладення штрафів на громадян від 340 грн. до 1360 грн. і на посадових осіб та громадян-суб’єктів підприємницької діяльності від 850 грн. до 1700 грн.
    Якщо Вам не байдуже здоров‘я Ваше та Ваших дітей, закликаємо Вас не спалювати опале листя та залишки рослинності, а складувати у компости і отримувати чудове добриво.


АвторFedКоментарів1Переглядів3993
#1 написав: Алекс (18 жовтня 2012 10:56)
Фото

Гости
Коментарів: 0
Публікацій: 0

Було б непогано, якби адміністратор сайту вказав номери телофонів служб, куди звертатися у разі, коли наші печерні жителі міста починають труїти чадним димом від багать всіх і вся навкруги.