Дотримання правил експлуатації водонагрівачів – запорука безпеки » Моє місто Красилів

Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » Дотримання правил експлуатації водонагрівачів – запорука безпекиДотримання правил експлуатації водонагрівачів – запорука безпеки

Наша справжня адреса -

 Дотримання правил експлуатації водонагрівачів – запорука безпеки  Враховуючи сумну статистику нещасних випадків, пов’язаних з неправильною експлуатацією накопичувальних водонагрівачів – бойлерів, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці Хмельницької міської ради звертається до усіх користувачів та тих, хто тільки планує використовувати вищевказані водонагрівачі, з проханням неухильно дотримуватись настанов заводів-виготовлювачів з експлуатації приладів.
Звертаємо вашу увагу на такі моменти.
· Всі електромонтажні роботи повинні виконуватись кваліфікованим електриком.
· Обов'язкова наявність заземлення металевого корпусу бака.
· Для підключення електроенергії, безпосередньо перед бойлером повинні бути передбачений автоматичний вимикач, щоб уникнути перевантаження електропроводки, кабель живлення краще підвести до електрощита.
· Застосування гнучких (гумових) шлангів для підключення бойлера не рекомендовано у зв’язку з тим, що вони руйнуються від перепадів температури, недовговічні і можуть вийти з ладу (дати течу, лопнути).
· На вводі подачі холодної води до бойлера обов'язково потрібно встановлювати запобіжний клапан, який здійснює аварійне скидання надлишкового тиску. Відсутність клапана, або його несправність, може призвести до вибуху бойлера.
· Між запобіжним клапаном та вводом подачі холодної води до бойлеране повинно бути ніяких запірних пристроїв. Зливний отвір повинен бути спрямований отвором донизу.
Суворе дотримання вищевказаних рекомендацій та правил експлуатації заводів-виготовлювачів – це запорука вашої безпеки.

 

www.khmelnytsky.com


АвторFedКоментарів0Переглядів5075