Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » Відповідальність за самовільне спалювання сухої рослинності, її залишків та опалого листяВідповідальність за самовільне спалювання сухої рослинності, її залишків та опалого листя

Наша справжня адреса -

З приходом осені м.Красилів щовечора почало вкриватись димом від спалювання сухої рослинності та сміття. Однак, мало хто знає, що в нашій державі не лише заборонено самовільне спалювання сухої рослинності, її залишків та опалого листя, а й передбачена відповідальність за вчинення таких дій без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу. Так, ст. 77-1 ,,Самовільне випалювання рослинності або її залишків’’ Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено, що спалювання рослинності або її залишків та опалого листя тягне за собою накладення штрафу на громадян від 170 грн. до 340 грн., на посадових осіб – від 850 грн. до 1190 грн.

Крім того, ч. 1 ст. 245 ,,Знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу’’ Кримінального кодексу України за подібні порушення передбачено також кримінальну відповідальність.

Красилівчани, якщо Вам не байдуже, яким повітрям нам дихати – не залишайтесь осторонь цієї проблеми та використовуйте інші способи утилізації сухої рослинності, її залишків, опалого листя!