Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » Земельні махінації на красилівщині (+відео)Земельні махінації на красилівщині (+відео)

Наша справжня адреса -

30 листопада 2012 року, під час чергової сесії Красилівської районної ради голова РДА Петро Арсенюк “відзначився” земельними скандальними, які намагався протягнути, а депутати – спробою висловити йому недовіру.

Як повідомляє прес-служба облорганізації ВО “Свобода”, після парламентських виборів пан Арсенюк видав розпорядження, яким надавалося понад 2000 га землі із земель запасу, не витребуваних паїв, пасовищ, лугів особам, близьким до підприємства «Житниця Поділля», одним із власників якого є рідний брат очільника РДА Олександр Арсенюк. Крім того, 400 га землі видавалося безпосередньо підприємству «Житниця Поділля».

В ході сесії до депутатів звернулося 14 сільських голів Красилівського району з вимогою зупинити сваволю голови РДА і не чіпати земель, які належать сільським громадам.

Під час сесії начальник районного відділу освіти Володимир Снігур піддав нищівній критиці діяльність голови РДА Арсенюка та повідомив про факти тиску на нього особисто та на інших працівників освіти з боку Арсенюка та його заступника під час та після виборів до парламенту.

Начальника управління освіти змушували написати заяву про звільнення за негативні результати виборів, а саме, поразку ПР та її кандидата Олуйка. Після відмови написати заяву та озвучення позиції про тиск голова РДА, Арсенюк вирішив ліквідувати ціле районний відділ освіти.

Крім цього, за пропозицією нардепа від “Свободи” Ігоря Сабія, місцеві обранці поставили на голосування питання про недовіру очільнику райдержадміністрації. З 62 присутніх за проголосувало 34 депутати при 38 необхідних.

 

 

 

 Джерело: Незалежний громадський портал