Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » Привітання голови районної ради із Новим роком та Різдвом ХристовимПривітання голови районної ради із Новим роком та Різдвом Христовим

Наша справжня адреса -

Дорогі земляки, шановні красилівчани!

Від усієї душі вітаю вас із світлими і радісними святами, які об’єднують у собі наше дитинство, наше сьогодення, мрії про майбутнє – з наступаючим Новим 2013 роком та Різдвом Христовим!
Спливають останні дні та години ще одного року, сповненого напруженою працею, перемогами та розчаруваннями, високими досягненнями, здобуттям нового життєвого досвіду.
Ми з гідністю витримали усі випробування, разом плідно працювали заради кращого майбутнього нашого району.

Дякую жителям Красилівського краю за сумлінне виконання своїх професійних обов’язків, терпіння, розуміння ситуації, за серйозне і відповідальне ставлення до існуючих проблем.
Оцінюючи прожитий рік, ми спрямовуємо свої думки у рік наступний, знаючи, що беремо у спадок багато гарних починань, вагомі здобутки і важливі плани на майбутнє.
Я щиро сподіваюсь, що прийдешній рік виправдає наші сподівання, надії, мрії. Головне – пам’ятати, що всі ми маємо бути єдині у прагненні творити добро, примножувати традиції роду і гарною працею прославляти Красилівщину!

Тож нехай 2013 рік стане для всіх щедрим на цікаві плани та творчі успіхи, нові перемоги і позитивні результати! Принесе віру у правильність обраної мети та енергію для її досягнення!
Хай Різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей, а в кожній оселі панує мир, взаєморозуміння, любов та спокій.

Бажаю всім здоров’я, радості, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні!

З наступаючим Новим роком! З Різдвом Христовим!

Веселих Вам свят та Благословення Господнього!

З повагою
голова районної ради В. Ходак


АвторFedКоментарів0Переглядів2446