Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайтіВшанували пам’ять Героя

Наша справжня адреса -

14 лютого 2013 року в районі відбулися заходи з нагоди 100-річчя від дня народження Героя Радянського Союзу Курка Олександра Петровича.
З цієї нагоди у Западинській ЗОШ – І-ІІІ ст. відбулася година пам’яті, у якій взяли участь всі учні та вчителі школи.
Організатори заходу підготували літературно-концертну композицію, присвячену життєвому і бойовому шляху Курка О.П. В заходах взяли участь радник голови районної ради Кравчук В.С., керівник апарату райдержадміністрації Романюк М.Ф., голова районної ради організації ветеранів України Боднарчук В.К. та редактор газети «Красилівський вісник, депутат районної ради Чернов В.Б. Пам’ятними спогадами поділилися: Кравчук В.С., Романюк М.Ф. та організатор і засновник шкільного музею Мармолюк М.П.
Гості відвідали шкільний музей бойової і трудової слави та залишили записи в книзі відгуків, а також поклали живі квіти до меморіальної дошки на приміщенні ЗОШ, та у куточку пам’яті Курка О.П.
В м. Красилів голова міської ради організації ветеранів України Галюк В.Т., родичка Героя Курко М. А. та кореспондент районної газети Косюк Г.Ф. поклали вінки та квіти на могилу Курка О.П. на міському кладовищі та вшанували його пам’ять.

 

krasylivrada.km.ua