Де на Хмельниччині безпечно працювати? » Моє місто Красилів

Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » Де на Хмельниччині безпечно працювати?Де на Хмельниччині безпечно працювати?

Наша справжня адреса -

Де на Хмельниччині безпечно працювати?ТУ Держгірпромнагляду визначило найкращі в питанні промислової безпеки підприємства області.

 

На засіданні обласного Організаційного комітету з проведення огляду-конкурсу серед підприємств, установ та організацій визначено кращі підприємства з питань промислової безпеки та охорони праці, по підсумках роботи у 2012 році, в номінаціях: із середньообліковою чисельністю до 50 осіб, від 50 до 100 осіб, від 100 до 500 осіб і більше 500 працюючих. Про це інформує ТУ Держгірпромнагляду у Хмельницькій області.

 

Зокрема, серед підприємств до 50 працюючих переможцем стало публічне акціонерне товариство «Номінал» (Волочиський р-н.); від 50 до 100 осіб –– публічне акціонерне товариство Славутський солодовий завод; від 100 до 500 працюючих – державне підприємство «Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал». Серед підприємств більше 500 працюючих переможцем визначено дочірнє підприємство публічного акціонерного товариства «Оболонь «Красиліське».

 

При оцінюванні підприємств особлива увага зверталася на: обсяг продукції (робіт, послуг); чисельність працівників, зайнятих на роботах із шкідливими умовами; загальна кількість нещасних випадків, з них із смертельним наслідком; кількість професійних захворювань; навчання з питань охорони праці; наявність розділу «Охорона праці» у колективному договорі; забезпечення працівників індивідуальними засобами захисту; витрати на заходи щодо безпечних умов праці тощо.

 

Переможці згідно номінацій будуть нагороджені 25 квітня на святковому засіданні присвяченому Дню охорони праці. 

 

http://ye.ua/news/news_12172.html

Фото: ws.social.org.ua


АвторFedКоментарів0Переглядів1139