«Запобігти. Врятувати. Допомогти!» » Моє місто Красилів

Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»«Запобігти. Врятувати. Допомогти!»

Наша справжня адреса -

 «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»

 акція під таким гаслом відбулась в оздоровчому таборі «Подолянчик».

 

З метою запобігання нещасним випадкам з дітьми під час відпочинку у літніх таборах та побуті, попередження виникненню пожеж через необережне поводження з вогнем, діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій рятувальники постійно проводять ряд профілактичних заходів серед населення району та учнів загальноосвітніх шкіл.

«Запобігти. Врятувати. Допомогти!»

 

 

Так, 5 липня 2013 року на території дитячого оздоровчого табору «Подолянчик» підвідомчого управлінню освіти, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації, що розташований в смт.Антоніни Красилівського району працівниками Державної служби з надзвичайних ситуацій спільно з працівниками міліції Красилівського РВ УМВС у Хмельницькій області, Красилівської центральної районної лікарні та управлінням освіти, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації проведено акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!».

«Запобігти. Врятувати. Допомогти!»

 

Захід розпочався з ознайомлення дітей з основними правилами безпечної поведінки влітку: під час відпочинку на воді, у лісі, у побуті, як діяти у разі пожежі чи у випадку виникнення іншої надзвичайної події.

«Запобігти. Врятувати. Допомогти!»

 

Представники медицини ознайомили дітей як правильно надавати першу медичну допомогу при утопленні, при укусах комах та плазунів, при порізах, при проведені непрямого масажу серця.

Наприкінці заходу діти ознайомились з аварійно-рятувальним обладнанням, бойовим одягом рятувальників, пожежним та медичним автомобілями. 

«Запобігти. Врятувати. Допомогти!»

 

Серед присутніх були розповсюджені застережливі пам’ятки та листівки.

 

 

Красилівський районний сектор

 

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області