Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » Чи буде спокій та тиша в місті у нічний час – залежить від кожного з насЧи буде спокій та тиша в місті у нічний час – залежить від кожного з нас

Наша справжня адреса -

З метою забезпечення охорони громадського порядку та безпеки жителів міста, зменшення впливу споживання алкогольних напоїв на здоров’я населення, виховання у підростаючого покоління здорового способу життя, виконавчим комітетом міської ради 31.03.2009 року було прийнято рішення № 1153 ,,Про розпорядок роботи торгових об’єктів на території міста у нічний час”, яким встановлено граничний режим роботи торгових об’єктів на території міста Красилів з 6-00 год. до 23-00 год.

Крім того, депутати міської ради рішенням від 16.11.2011 року № 14 ,,Про впорядкування продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) у сфері роздрібної торгівлі м. Красилів”  встановили час для продажу алкогольних, слабоалкогольних  напоїв та пива (крім безалкогольного) в торговельних об’єктах у сфері роздрібної торгівлі м. Красилів з  11-00 год. до 21-00 год. та час для продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) в закладах ресторанного господарства м. Красилова з 11-00 год. до  23-00 год.

            Переважна більшість приватних підприємців з повагою та розумінням віднеслася до таких обмежень, адже аналогічні діють чи не у кожному населеному пункті України.

Проте, на території міста здійснює свою підприємницьку діяльність фізична особа-підприємець Вальчук Василь Іванович, який не дотримується рішень, прийнятих міською радою та її виконавчим комітетом. Так, він неодноразово оскаржував до суду дії виконавчого комітету Красилівської міської ради щодо обмеження торгівлі в магазині ,,Фараон” в нічний. Однак, за результатами розгляду судами позовних заяв Вальчука В.І., рішення виконавчого комітету міської ради від 31.03.2009 року № 1153 ,,Про розпорядок торгових об’єктів на території міста в нічний час” не скасоване та залишається чинним.

Виконавчий комітет міської ради неодноразово заслуховував питання щодо роботи магазину ,,Фараон” по вул. М.Грушевського, 140 ,,Б’’ в нічний час та зобов’язував Вальчука В.І. дотримуватися рішень ,,Про розпорядок торгових об’єктів на території міста в нічний час”( № 1153 від 31.03.2009 року) і ,,Про впорядкування продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного) у сфері роздрібної торгівлі

м. Красилів” (№ 14 від 16.11.2011 року).

            Протягом двох останніх років власник магазину ,,Фараон” Вальчук В.І. тричі притягувався до адміністративної відповідальності за порушення статті 155 (Порушення правил торгівлі і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Працівники магазину ,,Фараон” чотири рази притягувалися до адміністративної відповідальності за порушення статті 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Однак, жодних змін у роботі магазину ,,Фараон” не відбулося – його власник Вальчук Василь Іванович та працівники цієї торгової точки і надалі своїми діями порушують акти органу місцевого самоврядування, продають неповнолітнім алкогольні напої та тютюнові вироби. Цілодобовий режим роботи  закладу призводить до порушень громадського порядку, тиші та спокою громадян у нічний час доби, а також створює незручності для працівників та пацієнтів  центральної районної лікарні.

            Що спонукає Вальчука В.І. на такі дії? Мабуть це – неповага до влади, колег-підприємців, громади міста в цілому та абсолютна безпечність у безкарності за вчинені  дії.

В черговий раз, на засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулося 18 липня 2013 року, членами виконкому було піднято питання щодо режиму роботи магазину ,,Фараон”. Оскільки, власник магазину ,,Фараон” встановив цілодобовий режим його роботи без погодження із органом місцевого самоврядування, виконавчий комітет міської ради на сторінках газети звертається із проханням до Красилівського РВ УМВС України в Хмельницькій області, в межах своїх повноважень, здійснювати дієвий контроль за виконанням рішень, прийнятих міською радою та її виконавчим комітетом, а в разі виявлення порушень, притягувати до відповідальності власника та працівників магазину ,,Фараон”.

Забезпечення в місті громадського порядку, тиші та спокою у нічний час залежить від скоординованої роботи та спільних зусиль міської влади, контролюючих органів та громади міста. З цією метою виконавчий комітет міської ради звертається з проханням  до красилівчан відвідувати торгові об’єкти міста, в тому числі магазин ,,Фараон”, лише

з 6-00 год. до 23-00 год. і в такий спосіб змусити підприємців виконувати рішення Красилівської міської ради та її виконавчого комітету.

 

Красилівська міська рада


АвторFedКоментарів0Переглядів1671