Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » Пожежно-тактичні навчання 14 ДПРЧПожежно-тактичні навчання 14 ДПРЧ

Наша справжня адреса -

26 вересня у місті Красилові проведено пожежно-тактичне навчання з гасіння умовної пожежі в житловому будинку.

За тактичним задумом, пожежа виникла в другому під їзді на шостому поверсі. На місці пожежі є потерпілий. Виникла загроза перекидання полум’я через балкон на інші поверхи.

Пожежно-тактичні навчання 14 ДПРЧ

 

На момент прибуття оперативно-рятувальної служби площа пожежі складала 30 кв.м. Рятувальники невідкладно провели розвідку місця пожежі. Проведено евакуацію мешканців з вікна 6-го поверху.

Пожежно-тактичні навчання 14 ДПРЧ

 

В квартирі, де відбувалась умовна пожежа вогнеборці виявили непритомного чоловіка, якого винесли на свіже повітря та до приїзду «швидкої» надали невідкладну медичну допомогу. За короткий час, завдяки злагодженим діям пожежно-рятувальних підрозділів та служб взаємодії, умовна пожежа була ліквідована в найкоротший термін.  

Пожежно-тактичні навчання 14 ДПРЧ

 

Дані навчання проводяться з метою відпрацювання рятувальниками та службами взаємодії чітких та злагоджених дій при ліквідації пожежі на потенційно-не6езпечному об'єкті.

 Подібні навчання необхідні для відпрацювання рятувальниками та службами взаємодії чітких та злагоджених дій при ліквідації пожеж на таких об’єктах.

 

 

 

 

Красилівський РС

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.