Проведенл Тиждень знань з безпеки життєдіяльності » Моє місто Красилів

Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » Проведенл Тиждень знань з безпеки життєдіяльностіПроведенл Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

Наша справжня адреса -

Протягом жовтня у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Красилівського району проходив «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності». Заходи проведені з метою виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя та підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності.

З учнями 5-10 класів рятувальники проводили бесіди на тему: «З вогнем не жартуй!». Під час відкритих уроків та лекцій школярам роз’яснювали основні правила безпечного поводження з вогнем, електро- та газовими приладами, основні правила поведінки під час зимового відпочинку поблизу водойм, під час подорожі до лісу, збирання грибів, при виникненні пожежі в квартирі, при виявленні розливу ртуті, при виявленні вибухонебезпечних предметів. Також розповіли учням про фактори небезпеки радіації та дії населення у випадку загрози виникнення радіаційної небезпеки.

Проведенл Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

 

 

У підрозділах 14 ДПРЧ м.Красилів та 23 ДПРП смт.Антоніни вихованцям дошкільних навчальних закладів було проведено екскурсії. Дітям було представлено пожежно-рятувальну техніку, оснащення, ручні рятувальні інструменти та продемонстровано їх роботу.

Працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій сконцентрували увагу на правилах безпечної поведінки в побуті, особливо у осінньо-зимовий пожежонебезпечний період.

Проведенл Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

 

Наприкінці зустрічей для кращого засвоєння інформації учням та вчителям вручалися листівки та пам’ятки застережного характеру. В багатьох школах поновлено куточки з пожежної безпеки.

Також в навчальних закладах було проведено конкурси та вікторини з питань безпеки

Проведенл Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

 

життєдіяльності. У конкурсі на найкращий малюнок, який проводився серед учнів 3-4-х класів НВК «Гімназія та ЗОШ І ступеня» призові місця зайняли Мукомел Лада та Ковезюк Вероніка. Переможці та учасники конкурсу отримали заохочувальні призи.

Проведенл Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

Красилівський РС ГУ

ДСНС України у Хмельницькій області