Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » Рятувальники насторожі Різдвяних святРятувальники насторожі Різдвяних свят

Наша справжня адреса -

На новорічні та Різдвяні свята у більшості храмів області відбудуться богослужіння, які відвідає значна частина населення. Як показує практика, щорічно від необережного поводження з вогнем у храмах виникають пожежі.

Так, працівники Красилівського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області разом із настоятелями храмів розташованих на території Красилівського району та міста 24 грудня 2013 року в приміщення Свято Вознесенському храмі провили спільну нараду щодо дотримання правил пожежної безпеки при проведенні Різдвяних богослужінь.

Рятувальники насторожі Різдвяних свят

 

Під час наради особливу увагу наголошувалося щодо дотримання правил пожежної безпеки при богослужінні та при закінченні богослужіння.

Працівники Красилівського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області звернулися до настоятелів храмів із проханням   донести застереження до кожного парафіянина, щоб попередити пожежу та запобігти біді, та повідомив, що слова отців, здатні дійти до свідомості одиноких, неблагополучних, пристарілих, багатодітних – всіх тих, хто найчастіше гине на пожежах.

Також звернули увагу на пониження температури та можливість обігрівання приміщень храмів та причини виникнення пожеж при експлуатації приладів обігрівання.  

Наостанок, рятувальники  подякували представникам церкви за співпрацю, привітали з прийдешніми святами та висловила сподівання, що спільними зусиллями вдасться запобігти надзвичайним подіям, а новорічні та Різдвяні свята ми зустрінемо без пожеж.

Красилівський РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області.