Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайтіЩоб не трапилось біди…

Наша справжня адреса -

Щоб у вас Новий рік був радісним і не сталося пожежі під час свята, пам’ятайте про правила протипожежної безпеки.

          При влаштуванні новорічних ялинок особливу увагу слід звернути на дотримання правил протипожежної безпеки. Відповідальність за це, в першу чергу, покладається на дорослих. Адже найменша байдужість чи необережність можуть призвести до небажаних наслідків.

 

          Приміщення, в якому буде встановлена ялинка, повинно мати не менше двох виходів.

          Освітлювати ялинку треба електричними лампочками напругою не вище 12 вольт. Ні в якому випадку не можна використовувати дзвінкового, телефонного і радіо проводів. Провід має бути непошкодженим, ізольованим і розрахованим на напругу 220 вольт.

У громадських місцях забороняється влаштовувати ялинку на другому та вищих поверхах. З приміщення слід винести зайві речі, звільнити виходи, потурбуватися про засоби пожежогасіння, вікна в приміщеннях не повинні мати металевої сітки.

          Під час свята обов’язково повинні чергувати дорослі. Ялинку встановлюють і закріплюють на стійкій і міцній хрестовині так, щоб вершина її і гілки не торкалися ні стелі, ні стін. Не можна, щоб поблизу були килими, гардини, занавіски. Для прикрас ялинки не слід використовувати необроблену вогнезахисним розчином вату та іграшки з целулоїду чи інших легкозаймистих матеріалів. У приміщеннях, де встановлено ялинку, забороняється запалювати бенгальські вогні, магній, користуватися хлопавками і свічками. Небезпечно для життя одягатися в костюми з вати і марлі.

 

          Зрозуміло, що напоготові повинні бути засоби пожежогасіння – вогнегасники, відра з водою, покривала.

          Коли при влаштуванні новорічних ялинок все буде враховано, то свято пройде радісно і весело.

 

Красилівський РС ГУ ДСНС в області.