У навчальних закладах району пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності » Моє місто Красилів

Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » У навчальних закладах району пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльностіУ навчальних закладах району пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Наша справжня адреса -

Протягом 12-16 травня 2014 року у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Красилівського району проходив «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності». Заходи проведені з метою виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя та підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності, профілактики травматизму невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процессу в побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі.

Під час відкритих уроків працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій сконцентрували увагу учнів на правилах безпечної поведінки в побуті, на воді та у лісових масивах, особливо у весняно-літній пожежонебезпечний період.

Наприкінці зустрічей для кращого засвоєння інформації учням та вчителям вручалися листівки та пам’ятки застережного характеру. В багатьох школах поновлено куточки з пожежної безпеки.

У навчальних закладах району пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

 

Також в навчальних закладах було проведено конкурси та вікторини з питань безпеки життєдіяльності. У конкурсі на найкращий малюнок, який проводився серед учнів 6-7-х класів Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, призові місця зайняли Сіденко Аліна, Панчук Орися та Козловська Іванна.

У навчальних закладах району пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

 

 

Переможці та учасники конкурсу отримали від працівників Красилівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області заохочувальні призи.

У підрозділах 14 ДПРЧ м.Красилів та 23 ДПРП смт.Антоніни вихованцям дошкільних навчальних закладів було проведено екскурсії. Дітям було представлено пожежно-рятувальну техніку, оснащення, ручні рятувальні інструменти та продемонстровано їх роботу.

У навчальних закладах району пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

 

 

 

Красилівський РС ГУ

ДСНС України у Хмельницькій області