Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » Відбулась семінар-нарада щодо організації заходів протипожежного захисту під час збирання, переробки та зберігання врожаю 2014 рокуВідбулась семінар-нарада щодо організації заходів протипожежного захисту під час збирання, переробки та зберігання врожаю 2014 року

Наша справжня адреса -

25 червня на базі приватної виробничо-комерційної фірми «Поділля-агропродукт», що у м. Красилів відбулась семінар-нарада щодо забезпечення протипожежного захисту місць збирання, переробки та зберігання урожаю 2014 року. У ній взяли участь представники агропромислового розвитку

 

облдержадміністрації та райдержадміністрацій, керівники хлібоприймальних підприємств, елеваторів та комбікормових заводів, начальники міських та районних секторів, пожежно-рятувальних загонів, частин та постів Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області.

Розпочався захід із ознайомлення учасників семінар-наради з матеріально-технічною базою підприємства, його протипожежним захистом, готовністю об’єктів та техніки до жнивної кампанії. Після цього рятувальники провели показове тактико-спеціальне навчання з гасіння умовної пожежі та проведення рятувальних робіт. Згідно тактичного задуму, внаслідок порушення технологічного процесу виникло загорання в середині дифузора першої сушильної зони зерносушарки та існує загроза швидкого розповсюдження полум’я вентиляційними системами у будівлю операторської.

Вогнеборці добровільної пожежної дружини підприємства розпочали ліквідацію пожежі, а працівники – відвантажували зерно із зерносушарки.

 

Співробітники 14-ї державної пожежної рятувальної частини м. Красилова за підвищеним номером виклику оперативно прибули на пожежу. Під час проведення розвідки стало відомо, що біля дифузора першої сушильної зони знаходяться два працівника, які через сильне задимлення не можуть самостійно спуститися. Рятувальники в складі ланки газодимозахисної служби евакуювали постраждалих автодрабиною і за допомогою рятувальної мотузки та альпіністського спорядження.

 

Крім того, до місця виклику прибули служби взаємодії. Лікарі надали «постраждалим» медичну допомогу, працівники аварійних служб електромереж та газу – відключили мережі. Під час навчань рятувальники разом із службами  взаємодії вдосконалили навички та практичні дії з організації гасіння пожежі та інших невідкладних робіт на об’єкті.

 

Після проведення показових навчань розпочалась нарада, якою головував заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Володимир Кальніченко. У вступному слові він зосередив увагу на важливості дотримання заходів пожежної та техногенної безпеки задля забезпечення збереження зібраного врожаю.

 

Під час наради присутні ознайомились з вимогами пожежної безпеки, охорони праці та загальним станом протипожежного захисту місць збирання, переробки та зберігання врожаю 2014 року. Також були доведені вимоги безпеки до організації і виконання технологічних процесів під час збирання та первинної обробки зернових та основні вимоги до техніки й технічних засобів.

 

 

 

Красилівський районний сектор

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області