Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Про Красилів » Новини Красилова » 17 ВЕРЕСНЯ- ДЕНЬ РЯТІВНИКА17 ВЕРЕСНЯ- ДЕНЬ РЯТІВНИКА

Наша справжня адреса -

Захищати Батьківщину та її громадян від пожеж і надзвичайних подій завжди було благородною справою

 

 

    ДСНС України не даремно має девіз "Запобігти. Врятувати. Допомогти.". Він відображає нелегкі будні рятувальників. Попередження та ліквідація пожеж, різного роду аварій і катастроф, знешкодження боєприпасів, рятування людей на воді, під час дорожньо-транспортних пригод та з-під завалів – це далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби - 101.

17 ВЕРЕСНЯ- ДЕНЬ РЯТІВНИКА

 

     Так, Красилівським районними сектором ГУ ДСНС за 2014 рік здійснено 18 виїздів на пожежі та загоряння, врятовано матеріальних цінностей на суму понад 419 тис. грн., виявлено та ліквідовано 6 одиниць вибухонебезпечних предметів часів Великої Вітчизняної війни. Особовим складом ДПРП-23 смт.Антоніни, що входить в склад ДПРЧ-14 м.Красилів врятовано двох осіб. Особливу увагу приділяється профілактиці пожеж. З початку року працівниками сектору до адміністративної відповідальності притягнуто  більше 100 осіб за порушення правил пожежної безпеки.

     Даний підрозділ очолює підполковник служби цивільного захисту Косінський Вадим Олександрович. На озброєнні 14 ДПРЧ знаходиться 5 автоцистерн, автомобіль першої допомоги, авто драбина, надувний човен, інша техніка та обладнання. Особовий склад частини налічує 50 осіб які готові ліквідувати нестандартну ситуацію та вжити заходів щодо мінімалізації наслідків.

17 ВЕРЕСНЯ- ДЕНЬ РЯТІВНИКА

 

     Значну увагу приділяється особам які прибули із зони проведення АТО. Так, спільно із Красилівською РДА,  Управлінням соціального захисту проводиться робота щодо зустрічі, доставка їх до місця тимчасового проживання та при можливості забезпечення першочерговими речами.   

     Красилівським РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області вживаються всі можливі заходи щодо зміцнення техногенної і пожежної безпеки в районі. Громадяни завжди повинні почувати себе захищеними й бути впевненими, що в разі надзвичайної події вони не залишаться наодинці з небезпекою. Жодний тривожний дзвінок не залишиться без уваги.

17 ВЕРЕСНЯ- ДЕНЬ РЯТІВНИКА

 

     Хочу привітати весь особовий склад, ветеранів і пенсіонерів державної пожежно-рятувальної служби, працівників аварійно-рятувальних формувань та всіх, хто причетний до рятувальної справи, зі святом - Днем рятівника.

      Висловлюю вам щиру вдячність за мужність і відвагу, за готовність завжди прийти людям на допомогу та бажаю міцного здоров'я, безмежного щастя, сімейного добробуту, незламної сили волі та витримки. Нехай незгасаюча життєва енергія щодня надає вам сил для звершення благородних справ, а життєва дорога буде сповнена добром, людською шаною і повагою!

 

Л.Ю.Пасєка, 14 ДПРЧ

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.