Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Що за день? » 26 січня - День працівника контрольно-ревізійної служби України26 січня - День працівника контрольно-ревізійної служби України

Що за день?26 січня 2009

Наша справжня адреса -

26 січня - День працівника контрольно-ревізійної служби України26 січня 1993 року був підписаний Закон «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні». З тих пір 26 січня святкується як «День працівника контрольно-ревізійної служби України».

У відповідності з оновленими нормами Закону України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні» від 26 січня 93 року за номером 2939-XII до функцій контрольно-ревізійної служби належить проведення ревізій та перевірок фінансової діяльності, стану збереження грошових коштів і матеріальних цінностей, достовірності обліку та звітності, а також ревізії та перевірки повноти оприбуткування, правильності витрачання і збереження валютних коштів у міністерствах та інших органах виконавчої влади, в державних фондах, в бюджетних установах, а також на підприємствах, в установах і організаціях, які отримують кошти з бюджету та з державних валютних фондів.

АвторFedКоментарів0Переглядів2268