Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Що за день? » 25 березня - День служби безпеки України25 березня - День служби безпеки України

Що за день?25 березня 2009

Наша справжня адреса -

25 березня - День служби безпеки України25 березня 1992 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про Службу безпеки України», Цей день з 2001 року відповідно до Указу Президента № 193/2001 відзначається як День служби безпеки України (СБУ).

Після проголошення незалежності України постало питання про необхідність реформування колишньої союзної-республіканської системи органів державної безпеки. 20 вересня 1991 року Верховною Радою України було прийнято постанову «Про створення Служби національної безпеки України». Цією ж постановою було ліквідовано Комітет державної безпеки УРСР.

Найважливішими напрямками діяльності нової української спецслужби є розвідка і контррозвідка.

У структурі СБУ створено Департамент контрразведывательной захисту економіки держави. Служба безпеки згідно зі своєю компетенцією протидіє розкрадання державного або колективного майна в особливо великих розмірах, розкрадання або протиправному використанню бюджетних коштів, здійснює контррозвідувальних роботу у фінансовій та кредитно-банківських системах, у сферах приватизації, зовнішньоекономічної діяльності.

Служба безпеки України здійснює велику роботу по боротьбі з тероризмом та наркобізнесом, нелегальною міграцією. Для успішного проведення таких операцій налагоджені контакти з Інтерполом, зарубіжними правоохоронними органами.

Служба безпеки докладає всіх зусиль, щоб держава впевнено відчувало себе в європейському і світовому домі. Згідно із законодавством здійснюється інформаційно-аналітична діяльність з метою сприяння керівництву України в реалізації зовнішньо-та внутрішньополітичного курсу в напрямку розбудови держави, зміцнення його обороноздатності та економічного потенціалу, розширення міжнародного співробітництва.

З урахуванням поставлених завдань Служба робить все, щоб забезпечити громадянський мир і злагоду в Україні і, щоб результати її роботи відповідали надіям співвітчизників.

АвторFedКоментарів0Переглядів2356