Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини України » «Хмельницький потрапив до другого туру україно-американського Проекту "Реформа міського теплозабезпечення в Україні"…»--1+

«Хмельницький потрапив до другого туру україно-американського Проекту "Реформа міського теплозабезпечення в Україні"…»

Новини України6 жовтня 2009

Наша справжня адреса -

В обласного центру з’явився шанс суттєво покращити систему теплопостачання. Хмельницький потрапив до другого туру україно-американського Проекту "Реформа міського теплозабезпечення в Україні".

Наразі він серед 20 міст, які відібрали зі ста претендентів на першому етапі конкурсу. Для реалізації пілотних проектів з покращення теплопостачання і впровадження енергозберігаючих технологій визначать лише 4 міста. Втілюватимуть їх протягом 3 років за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

"Проект "Реформа міського теплозабезпечення в Україні" створено для того, щоб у тісній співпраці з українською владою і міжнародними організаціями перетворити галузь міського теплопостачання на фінансово життєздатну, яка забезпечуватиме надання надійних і якісних послуг за доступними цінами", - наголошує керівник проекту Ендрю Попелка.

Тегихмельницький

АвторFedКоментарів0Переглядів1751