Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини України » В Україні померли 4 медпрацівники через епідемію грипуВ Україні померли 4 медпрацівники через епідемію грипу

Новини України1 листопада 2009

Наша справжня адреса -

В Україні померли 4 медпрацівники через епідемію грипуВ Україні в ході епідемії грипу загинуло 4 медпрацівники, повідомляє прес-служба Мінохорони здоров'я України.

Станом на 1 листопада померли два медичних працівники в Тернопільській обл. і два у Львівській обл. "Кожен медик, особливо ті, хто заходить в палату, в реанімацію до тяжкохворого мають особливо уважно поставитись до власного захисту, а держава повинна в повному обсязі забезпечити медпрацівників всіма необхідними для цього засобами", - наголосив міністр охорони здоров'я України Василь Князевич.

Особливу увагу міністр звернув на захисті медичних працівників необхідними засобами, починаючи від марлевих пов'язок, закінчуючи вакцинацією.

Нагадаємо, кількість загиблих від епідемії грипу в Україні досягла 55 людей, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

Зокрема, на Львівщині померли 24 людини, в Івано-Франківській області 10 людей, в Тернопільській - 14 людей, в Чернівецькій - 5 людей, у Рівненській - 2 людини.

Тегиукраїна, здоровя

АвторFedКоментарів0Переглядів1734