Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини України » Поблизу Хмельницької АЕС перебуває небезпечний склад боєприпасівПоблизу Хмельницької АЕС перебуває небезпечний склад боєприпасів

Новини України3 вересня 2010

Наша справжня адреса -

Військовий експерт, член громадської ради при міністерстві оборони України Ю. Донськой, заявив, що ХАЕС знаходиться під загрозою. Джерело - розташований поруч військовий арсеналі в селі Цвітоха, Славутського району Хмельницької області.


Одне ПП вже мало місце бути, у 2005 році від пожежі у сховищі 47-го арсеналу Центрального ракетно-артилерійського управління МО під Цвітоха знищені боєприпаси на суму понад 146 міл. гривень, або 18,2 міл. $ За сьогоднішнім курсом. Тоді постраждало 9 військовослужбовців армії України.

Без сумніву, пожежа поставив безпеку Хмельницької АЕС під небезпеку, слідство навіть розглядало версію навмисного підпалу.

А поки, за інформацією сайту ua-tenders.com, керівництво ХАЕС підшукує легковий автомобіль Mitsubishi Galant, (тендер на його закупівлю вже оголошений і відбудеться 24 вересня), в декількох кілометрах від нього знаходяться 110 тисяч тонн ракет з радіусом польоту в 60 км. Ракети мають мінний компонент, на думку експерта це найнебезпечніший склад в Україні. У разі НП, наприклад, пожежі, відбудеться розліт цих ракет і місцевість в районі атомної станції буде просто замінована. Військова частина в селі Цвітоха повинна бути обов'язково розформована.

Джерело: ua-tenders

АвторFedКоментарів0Переглядів2037