Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини України » Експерти зловили Кабмін на заниженні прожиткового мінімумуЕксперти зловили Кабмін на заниженні прожиткового мінімуму

Новини України13 лютого 2012

Наша справжня адреса -

Експерти зловили Кабмін на заниженні прожиткового мінімуму
В липні минулого року фактичний прожитковий мінімум для становив 1180 гривень. Проте офіційний мінімум на цей рік - нижчий.На прожитковий мінімум і мінімальну зарплату, офіційно встановлені на поточний рік, неможливо було прожити ще в липні 2011-го року. Про це у статті для ZN.UA написав провідний експерт Центру Разумкова, екс-заступник міністра праці та соціальної політики Павло Розенко.


Як повідомляється, в липні минулого року, за даними уряду, фактичний прожитковий мінімум для працездатних осіб становив 1180 гривень.

У той же час на 2012 рік прожитковий мінімум для працездатних осіб (як і мінімальна зарплата) встановлено в таких розмірах: з 1 січня - 1073 гривні, з 1 квітня - 1094, з 1 грудня - 1134 гривні.

Нескладно порахувати, що на прожитковий мінімум, встановлений на 2012 рік, нереально було прожити вже в липні 2011-го.

Розенко зауважив, що штучне заниження прожиткового мінімуму призводить до численних антисоціальних наслідків, заниження доходів абсолютної більшості українців.

Нагадаємо, 8 лютого законопроект про збільшення прожиткового мінімуму на 50% не знайшов підтримки нардепів у Верховній раді. "За" проголосували лише 150 нардепів при необхідних 226.

tsn.ua

АвторFedКоментарів0Переглядів1274