Вхід на сайт

Привіт, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть ваші дані. Якщо потрібно, можна відновити пароль

Ввійти на сайт Реєстрація на сайті
Моє місто Красилів » Новини України » Спільне звернення міністерств до батьків-13+

Спільне звернення міністерств до батьків

Новини України22 жовтня 2012

Наша справжня адреса -

     Міністерство надзвичайних ситуацій, Державна інспекція техногенної безпеки України та Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України вкрай стурбовані зростанням загибелі та травмування дітей. За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини!

     За 9 місяців 2012 року в Україні виникло більше  56 тисяч пожеж, під час яких загинуло 68 дітей, 109 отримали травми та опіки.

     Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих.

     Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина , особливо до батьків.

 

 

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

 

     Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

     Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить лише від нас самих!  

 

 

Красилівський районний відділ

Управління Держтехногенбезпеки

Відділ освіти Красилівської райдержадміністрації

Служба цивільного захисту Красилівського району

Територіального управління МНС